Department

Explore Our Goverment
Departments

We are offering the following information's about us that what we actually.

DİDER Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

14.12.2023 tarihinde Yönetim Kurulu toplantısı Selen Almaç'ın ofisinde yapıldı.
Devamını oku

İzmir Temiz Enerji Koordinasyon Kurulu (İZTEK) toplantısının ilki Dünya Kenti İzmir Derneği (DİDER)‘de gerçekleştirildi.

Mayıs ayında gerçekleşecek olan WENERGY EXPO 2024 Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı, İzmir’in sürdürülebilir enerji kaynaklarının korunması ve geliştirilmesi üzerine görüşüldü.
Devamını oku

2023 International Fairs in Germany

Almanya'da 2023 yılında gerçekleşecek olan Uluslararası Fuarların listesi kurumsal ve bireysel çalışmalar yapan üyelerimiz için yayınlanmıştır.
Devamını oku

DİDER 2.Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

Dernek 2.Genel Kurulu açılışında 2023 projeleri hakkında üyelere genel bilgi verildi ve salt çoğunluğun gerçekleştiği görülerek Divan Kurulu Sn. Ahmet YILDIZ başkanlığında toplandı.
Devamını oku

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP İzmir Milletvekili Adayı Sayın Prof. Dr. Yüksel Taşkın, DİDER Merkez Ofisimizi ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP İzmir Milletvekili Adayı Sayın Prof. Dr. Yüksel Taşkın, DİDER Merkez Ofisimizi ziyaret etti.
Devamını oku

Dünya Kenti İzmir Derneği (DİDER) Ofis Başkanları İzmir’i ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç SOYER’in daveti üzerine DİDER Ofis Başkanları İzmir'de ağırlandı
Devamını oku

Relations Between Izmir and Frankfurt Are Strengthening-Raillynews

Izmir Metropolitan Municipality and Germany’s Frankfurt Municipality signed a “Declaration of Goodwill” that will increase cultural, social, commercial and economic cooperation between the two cities. İzmir Metropolitan Municipality Deputy Mayor Mustafa Özuslu, who came to the city, Frankfurt Mayor of Germany Dr. Eskandari hosted Grünberg. During the visit, a “Declaration of Goodwill” was signed between […]
Devamını oku

İzmir ile Frankfurt arasındaki ilişkiler güçleniyor

Dünya Kenti İzmir Derneği (DİDER) Avrupa Ofisleri, Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve on ilimizi etkileyen depremlerin yarattığı yıkım üzerine bölgedeki vatandaşlarımıza ulaşmak ve yaraları sarmak üzere harekete geçti.
Devamını oku

Hollanda Dünya Kenti İzmir Derneği’nde Halk TV’nin ‘Bir kira, bir yuva’ kampanyasına 10 bin euro-Hollanda Postası

Hollanda İzmir Derneği’nde Halk TV’nin ‘Bir kira, bir yuva’ kampanyasına 10 bin euro Başkanlığını Zeki Baran’ın yürüttüğü Hollanda İzmir Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedelere yönelik sürdürdüğü ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyası kapsamında dün akşam Halk TV’de düzenlenen ‘Halk Dayanışması’ canlı yayınında depremzedelere 10 bin euro ile destek verdi. Kampanya kapsamında kira bağışı bekleyen 28 bin 466 […]
Devamını oku

Sosyal Medya:

Şevket Özçelik Sokak No. 53 Kat 3 Akın İşhanı Çankaya – İzmir

E-bülten

E-posta listemize kayıt olarak güncel duyuru, haber ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

[mc4wp_form id="228"]

Dünya Kenti İzmir Derneği - DİDER © 2022. Developer and design by NANBIS